יוגה פורטל
שלחו להדפסה 
סדנאות יוגה ואירועים
7/25/2018 - 7/14/2018 מסע למייסור הודו עם איל צ׳חנובסקי ודר. רפי פלד
ביולי הקרוב נצא לסדנת עומק במייסור, הודו. הסדנה תכלול תרגולי האטה יוגה עם איל צ′חנובסקי ומפגשי לימוד על מסורת היוגה והתרבות ההודית עם רפי פלד.
טלפון: 0528260685

מסורות היוגה כוללות אימונים מסוגים שונים – של הגוף, של הנשימה, הדיבור והתודעה. בסדנה זו אייל ורפי חוברים להוראה משותפת במטרה להפגיש את המתאמנים והמתאמנות עם מימדים שונים של היוגה.
בחרנו לקיים את הסדנה במייסור לא רק בזכות המוניטין הרב שיש לה כ"בירת" היוגה של דרום הודו, או כמקום בו החלה להתפתח היוגה המודרנית. מייסור היא גם עיר עשירה בתרבות מקומית ומוקפת באתרים מהיפים והמעניינים בהודו. כבירתה של ממלכה גדולה ועשירה עד לעצמאות הודו, העיר ניחנת ברחובות רחבים, מסודרים ונקיים, במרחבים ירוקים ובמבנים יפים ומעניינים. בכוונתנו לפתוח את הצוהר אל העולם שסובב את היוגה ושאולי מאז ומתמיד היווה רקע ובסיס פורה עליו היא צמחה ואליו היא קשורה עד עצם היום הזה.
תכנית המסע כוללת אימוני האטה-יוגה עם אייל ומפגשי לימוד על מסורת היוגה והתרבות ההודית עם רפי. כמו כן, ובמידת האפשר, יתקיימו מפגשים עם אנשים מהפסיפס ההודי – מורים, אומנים, אנשי דת ומלומדים מסורתיים. לאורך הסדנה גם נצא לשוטט יחדיו בעיר ובסביבתה ונבקר באתרים מרתקים שחלקם מהווים אבן דרך בהיסטוריה של הודו.      
 
איל צ'חנובסקי -
נפגש עם היוגה לראשונה בניו יורק בשנת 1996, ומאז היוגה היא חלק אינטגרלי ומתמשך בחייו. זמן קצר לאחר המפגש הראשון עם האשטנגה יוגה הוא נס למייסור, הודו, ותרגל תחת הדרכתו והנחייתו של שרי ק.פאטבהי ג'ויס אבי השיטה. בשנת 2000 סיים קורס מורים (Jivamukti yoga) ולאחר מכן למד תחת הנחייתו הקרובה של ריצ'ארד פרימן בבולדר קולרדו שם למד ועבד כאסיסטנט, משם המשיך את לימודיו עם מורים בכירים כגון ג'ון אוונס (שאדו יוגה) ואנדריי סידרסקי (יוגה 23).
נסיון ויגע נרחב מאפשרים לאיל לשלב באופן יחודי בין ידע מסורתי עמוק לבין חופש חקירה כנה ואישית.
www.eyalondon.com
 
רפי פלד -
חוקר תרבות הודו ומרצה בחוג ללימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל אביב: "אני אוהב את הודו בכל מאודי; לומד ומלמד את התרבות ההודית מזה כ-25 שנה מתוך אמונה עמוקה שיש ערך אישי ותרבותי רב בהיכרות עם תרבות זו; למדתי סנסקריט בהודו ובמקומות אחרים בעולם ובעושר האחרון אני מלמד שפה זו באוניברסיטת תל אביב ומחוצה לה; את הדוקטורט כתבתי על הטקסטים העתיקים של התרבות; פעמיים בשנה אני מדרך מסעות עומק ברחבי הודו; משתף פעולה עם איל כבר יותר מעשור ומברך על כך".
 
עלות הסדנה:
3900 ש"ח
 
העלות כוללת:
לינה, ארוחות בוקר וצהריים, הוראה של איל ושל רפי, הוראה של מורים מקומיים, סיורים במייסור וסביבתה, כניסה לאתרים, אירועי תרבות שיאורגנו על ידינו, תשר לנותני שרות.
 
העלות אינה כוללות:טיסות בינלאומיות, ויזה להודו, ביטוח רפואי, הסעה משד"ת בנגלור למייסור וחזרה, נסיעות בתוך העיר, ארוחות ערב.
 
*הסדנה מיועדת למתאמנים בכל השלבים ומכל המסורות.
**הסדנה מותאמים ל 15-20 משתתפים.
 
לכל שאלה והרשמה:
רוני
ronyberzak@gmail.com
052-826-0685