יוגה פורטל
שלחו להדפסה 
סדנאות יוגה ואירועים
7/14/2018 - 7/14/2018 התארגנות וריפוי לעבר האמצע / סדנת ויג׳נאנה יוגה עם מיה
"כל עוד משהו נשאר יציב ושקט באמצע הגוף, הגוף בטוח" אורית סן גופטה בסדנה נחקור את האופן שבו הגוף מארגן את עצמו, כל פעם מחדש, דרך התבוננות שקטה ותומכת ובעזרת שבעת עקרונות האימון בויג׳נאנה יוגה. הסדנה מתקיימת ברמת גן, במרחב נעים ושקט. שבת בבוקר מ- 9:00-11:30
טלפון: 544705698

כשאנו מפנים את תשומת ליבנו לנקודות המגע בזמן האימון, מתחילה תנועה והתארגנות מבפנים, שמכוונת את עצמה לתחושה של קו האמצע בגוף. ממקום בטוח ושקט בגוף, אפשר להעמיק פנימה לתוך התנוחות.

בעמידת המוצא של תנוחות היוגה, נניח בעדינות את ידינו על אזורים שונים בגוף. נתבונן בתחושות שעולות, ובנקודות המגע של הגוף עם האדמה. מתוך ההתארגנות הפנימית, שנוצרת בין היתר ברקמות הגוף, ננוע לעבר התנוחות המלאות.

בעזרת שבעת עקרונות האימון: נכוון את הגוף לאימון, נשקיט את התודעה ונרפה מקומות מכווצים, על מנת לאפשר השתרשות עמוקה לאדמה. הגוף יכול להתארך ולהתרחב, מבלי לשנות את הצורה הטבעית של קשתות הגב. עם כל נשימה ניכנס פנימה, לעומק התנוחה.   

בסדנה נתרגל מדיטציה, פראניאמה, ואיוס ונקרא טקסט קצר. ניישם עבודת מגע בזוגות.
הסדנה מתאימים לאלו שמתאמנים ביוגה מעל לשנה.
עלות הסדנה: 120 ש"ח
יש להירשם מראש, על מנת להבטיח את מקומכם בסדנה. 

מיה גולדשטיין: מלמדת יוגה כ-20 שנים בתל אביב וברמת גן. בוגרת קורס מורים בכירים ליוגה עם אורית סן-גופטה במכללת וינגייט. בנוסף מטפלת בתרפיית קרניו סקרל.