יוגה פורטל
שלחו להדפסה 
סדנאות יוגה ואירועים
10/29/2019 - 8/29/2019 קורס העמקה שנתי עם מתן אשכר במרכז לויג′נאנה יוגה תל אביב
מרחב וזמן קבועים לאימון מתמשך, קשוב ומזין, אימון שמאפשר לנו ללמוד בכל רגע משהו על עצמנו, על התגובות והדפוסים האוטומטיים שלנו ועל מה שמפעיל אותנו מבפנים ולגלות אפשרויות חדשות. קורס העמקה שנתי מאפשר אימון שמבוסס על תהליך למידה איטי ועמוק של שפה חדשה, פנימית ומרתקת.
טלפון: 050-6854146

בחיים יש תמיד משהו דחוף לעשות, משהו שמחייב את תשומת לבנו, משהו שדורש מענה מיד. לפעמים נראה שגירויים מסביבנו והאינטנסיביות של החיים מכריעים אותנו, אבל עדיין בתוכנו קיימת כמיהה לפנות זמן ומקום למשהו אחר – 
כמיהה להיות חופשיים ללכת בעקבות הטבע שלנו, להיות קשובים למה שמתקיים עכשיו סביבנו ובתוכנו, לדעת מבפנים את עצמנו, ומהמקום השקט הזה, להגיב באופן מדויק למציאות המשתנה, התובענית והסוערת. כמיהה לעצור, להניח את תשומת הלב ולהקשיב.
לשם היוגה מכוונת.
לשם כך נחוץ לנו מרחב וזמן קבועים, התמסרות, הקשבה, חופש - ומורה קשוב ומנוסה. 
קורס ההעמקה השנתי עם מתן אשכר במרכז לויג'נאנה יוגה תל אביב הוא מרחב וזמן קבועים לאימון מתמשך, קשוב ומזין, אימון שמאפשר לנו ללמוד בכל רגע משהו על עצמנו, על התגובות והדפוסים האוטומטיים שלנו ועל מה שמפעיל אותנו מבפנים ולגלות אפשרויות חדשות. 
קורס העמקה שנתי מאפשר אימון שמבוסס על תהליך למידה איטי ועמוק של שפה חדשה, פנימית ומרתקת.

כל מפגש מתחיל בישיבה שקטה והקשבה, ממשיך בנשימות ותרגול אסאנות ומשולבים בו טקסטים שונים להשראה. בהדרגה ובהתמדה יתחברו כל החלקים לכדי אימון שלם שיש לו השפעה מיידית וממשית על החיים שלנו.
----------------
הקורס יתקיים בימי ג׳³³ 10:30 - 13:00, 
ויורכב 24 מפגשים של שעתיים וחצי, בשלושה מחזורים של שמונה מפגשים 
מפגש ראשון: 29.10.19

2780  ש"ח בהרשמה המוקדמת 
2980 ש׳³´ח לשנה

ניתן לחלק לתשלומים

להרשמה: 
http://yogatlv.co.il/matan-2/