יוגה פורטל
שלחו להדפסה 
סדנאות יוגה ואירועים
11/27/2021 - 11/26/2021 ריטריט יוגה ומדיטציה בכליל עם אורית ויינר
שמחה לבשר לכם על ריטריט שישי שבת של יוגה, מדיטציה וטקס חוויתי בכליל הקסומה. נתארח שוב במתחם מרווח ונעים עם אוהל תרגול גדול, מרחבים ונוף של חורש טבעי ירוק.
טלפון: 0547446925

נסעד בקפה כליל המציע ארוחות צמחוניות נהדרות. הגעה בשישי בצהרים - נתחיל במעגל פתיחה, ארוחה, זמן התאקלמות ומנוחה ונמשיך לסשן יוגה פלאו מאזן.

בערב נקיים טקס סווט לודג׳- אוהל הזעה אינדיאני עגול ונמוך, עשוי מענפים הנקשרים במבנה של כיפה ומשמיכות ויריעות בד עבות, המחשיכות לגמרי את חלקו הפנימי.
במהלך הטקס המשתתפים יושבים במעגל על האדמה בעוד אבני בזלת לוהטות ממדורה סמוכה מוכנסות לאוהל ויוצרות אפקט סאונה.

בשבת בבוקר נקום לתרגול מדיטציה, לאחר מכן סשן יוגה, ארוחת צהרים מפנקת וזמן מנוחה.
לסיום נתכנס למעגל סגירה שיח על הסוטרות - כתבי היוגה, לקראת חזרתנו הביתה.

סדנא זאת תהיה אינטימית, מספר המקומות מוגבל. פנו אלי לפרטים נוספים אם אתם שומעים את הקריאה:)
 אורית - 0547446925

קצת עלי:
לעולם היוגה נחשפתי לראשונה בשנת 1995 כשהתגוררתי בניו יורק שם למדתי ממיטב המורים המערביים.
במשך השנים הוכשרתי במספר קורסי מורים : האתה יוגה ויניסה- ארגון יוגה אליאנס בניו יורק, יוגה לנשים בהריון- ארגון מורי היוגה בישראל, קורס מורים איינגר יוגה נווה צדק תל אביב. קורסי לימוד מרוכזים עם שיווה ריי בלונדון ובסנטוריני יוון. לימודי בודהיזם בעמותת תובנה.
אופי התרגול- אני מלמדת ויניאסה יוגה דגש על נשימה, ישורת, הקשבה, התבוננות ומודעות פנימית, ריכוז והרפיה, התרגול בשבילי הוא מן תהליך- מסע אינטימי לעבר איחוד ושקט פנימי של הגוף והנפש - ריקוד בין הצורה לחופש, בין מסורת לחידושים ויצירתיות ובין ההרגל לשינוי.
כיום אני מלמדת שיעורי יוגה באזור ת"א ומובילה סופי שבוע של יוגה ומדיטציה בטבע בארץ ובחו"ל. 
היוגה עבורי היא השראה, הודיה וכלי אשר מביא איזון רחב יותר בחיוניות זרימת חיי, מביאה לסיפוק בנשמה, תשוקה חמלה ואהבה בלב -את זה תמיד אשתף עם כול הסובבים אותי:)